Zamknij
REKLAMA

Nielimitowany bezprzewodowy Internet w podróż - zobacz jakie to proste

10.56, 28.10.2022 . Aktualizacja: 10.56, 28.10.2022

Częste podróże sprawiają, że masz przy sobie wiele numerów u operatorów na terenie różnych krajów? Brak dostępu do Internetu w dzisiejszych czasach bywa dużą niedogodnością. Jeśli chcesz posiadać przy sobie jeden router, z możliwością odblokowania dostępu do sieci na terenie wielu krajów, to jesteś we właściwym miejscu. XOXO WiFi zapewni ci osobny modem, który możesz zabrać ze sobą wszędzie i cieszyć się dostępem do Internetu w dziesiątkach krajów na świecie!

 

Jeżeli chcesz wiedzieć czy posiadamy dostęp do sieci w kraju który masz zamiar odwiedzić, wystarczy że klikniesz "wybierz kierunek" i określisz cel swojej podróży. My zadbamy o to żebyś otrzymał tak szybko jak to możliwe nowoczesny router przenośny, który umożliwia transmisję danych na poziomie 4G. Modem posiada szereg zabezpieczeń które uchronią twoje dane przed kradzieżą w sieci, a sam Internet jest nielimitowany. Natomiast pełną prędkość zachowamy z limitem 1 GB na dzień. 

Internet mobilny do laptopa na wakacjach - nie męcz się z limitem danych 

Jedziesz na wakacje? Potrzebujesz stałego dostępu do Internetu? Twój operator zapewnia stanowczo za mało Internetu za zbyt duża kwotę? Wypróbuj XOXO WiFi i odmień swoje podróże już dziś. Z nami nie tylko wyjedziesz na wakacje z szybkim Internetem 4G o limicie w pełnej prędkości do aż 1 GB dziennie, ale też dostaniesz poręczny router na czas wyjazdu.

XOXO WiFi to nie tylko dostęp do Internetu na terenie wielu krajów to również ochrona twoich danych dzięki wbudowanemu systemowi zabezpieczeń wewnątrz routera. Z tego typu Internetu możesz korzystać nie tylko na swoim telefonie ale i laptopie, dzięki czemu nie będziesz odcięty od ważnych dla Ciebie spraw mimo tysięcy kilometrów od domu. 

Sprawdź szczegóły na: https://xoxowifi.com

Bezprzewodowy internet za granicą - Jak to działa? 

Potrzebujesz Internetu na już, bo twój wyjazd zbliża się wielkimi krokami? Dobrze że jesteśmy i możemy pomóc! Aby uzyskać swój indywidualny kieszonkowy router wystarczy że:

  • Określisz kierunek swojej podróży - wybierz z listy rozwijanej region a następnie kraj na terenie którego będziesz przebywać
  • Wybierz okres od którego potrzebujesz dostępu do Internetu i kiedy nie będzie ci już potrzebny
  • Podaj swój adres, bądź udaj się do jednego ze stacjonarnych punktów XOXO WiFi. 
  • W przypadku zamówienia, twój router powinien być u Ciebie już kolejnego dnia!

Działamy ekspresowo i gwarantujemy najwyższej jakości usługi, już nie będziesz zdany na wysokie koszty związane z Internetem zagranicznym i jego niewielką prędkość. Jeśli masz pytania nasz wirtualny asystent odpowie na wszystko. Zwrot routera może odbyć się w punkcie lub poprzez umieszczenie urządzenia w kopercie zwrotnej i wysłanie go poczta na nasz adres podany w otrzymanych dokumentach.

Przenośny router WiFi - Dlaczego warto korzystać?

Przede wszystkim niskie koszty! XOXO stanowi ogromną konkurencję dla innych operatorów ze względu na kilkunastokrotnie mniejsze koszty związane z użyciem Internetu np. w Stanach Zjednoczonych. Do naszego routera możesz podłączyć aż 5 urządzeń dzięki czemu cała rodzina będzie miała dostęp do Internetu w trakcie wyjazdu.

Dostęp do Internetu w czasie przesiadek międzynarodowych będzie bezpłatny! Urządzenie jest chronione przed atakami na twoje dane więc możesz czuć się z nami bezpiecznie. Ważnym udogodnieniem jest fakt że za router płacisz z góry, dlatego też żadne dodatkowe koszty związane z jego użytkowaniem cię nie spotkają. Sam modem możesz używać na jednym ładowaniu aż do 12h bez przerwy, co pozwoli ci utrzymać dostęp do sieci nawet na długich wyprawach poza hotelem. 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%