Zamknij
REKLAMA

Wyborcze banery ogrzeją psy ze schroniska. Ogólnopolska akcja promowana także u nas

07:55, 24.10.2018 | Krzysztof Nowicki
Skomentuj
REKLAMA

Apele o oddanie banerów do schronisk dla zwierząt są masowo udostępniane na portalach społecznościowych. „Zamiast wyrzucać, zrób dobry uczynek” - nawołują kandydatów. Do naszego schroniska trafiły już pierwsze banery.

Jeszcze przed wyborami na Facebooku pojawiły się apele o to, aby kandydaci nie wyrzucali zdejmowanych z płotów banerów tylko przekazali je do schronisk dla zwierząt. Mogą posłużyć jako dobra osłona od wiatru, deszczu i śniegu.

Wolontariusze świeckiego schroniska podchwycili ogólnopolski pomysł i udostępniają apel na swoich profilach.

- To dobry pomysł – komentuje Tomasz Karpiński, wolontariusz Schroniska dla zwierząt w Świeciu. - Można te banery zawiesić na kojcach. Latem będą chronić przed słońcem, a zimą zrobić z nich osłony na wejścia do bud, żeby śniegu nie nawiewało. Wiem, że u nas wolontariuszki nagłaśniają tę akcję.

Czekamy zatem na kandydatów, którzy drobnym gestem pomogą zwierzakom.

Kontakt do schroniska:
Schronisko dla Zwierząt w Świeciu
Informacje, adopcje, pomoc - tel. 502 280 826.

502 280 826- adopcje informacje pomoc

AKTUALIZACJA
Po opublikowaniu tego artykułu dziś około 8 rano, do schroniska już trafiło dziesięć banerów. Wolontariusze dziękują i zapraszają kolejnych kandydatów.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Przemyslny Przemyslny

1 0

Bardzo fajne to jest https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/wybory-cisza-wyborcza-schronisko-we-wroclawiu-promuje-zwierzeta-jak-kandydatow-w-wyborach#.W8xhC8MKzm8.wykop?utm_source=wykop.pl&utm_medium=link-4599473&utm_campaign=wykop-poleca 19:18, 25.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%