Zamknij
REKLAMA

Ten budynek zagraża przechodzącym obok ludziom

12.00, 18.10.2020 K.N Aktualizacja: 07.30, 19.10.2020
Skomentuj
REKLAMA

Miejsca które przynoszą wstyd naszemu miastu? Jest ich sporo. Dziś chcę pokazać jedno, które nie tylko szpeci, ale też zagraża. I pytam - co władze zamierzają z tym zrobić?

Świecie moje piękne wspaniałe.. Wiem że dziś to tylko mowa o koronowirusie. Ale nie zapominajmy że oprócz tego dziadostwa są też inne sprawy do wyjaśnienia. Gdybyście mieli wskazać miejsca, za które wstyd nam w #Świeciu? 

Otóż to byłoby przykładem walący się budynek ceglany przy ul. Średniej. Codziennie człowiek przechodzi obok tych ruin. Kiedy otwiera bramę wyjazdową od strony podwórka kawałki cegieł wpadają do środka posztukowane, umocowane na słowo honoru. Przechodząc strach się bać, że za moment nie spadnie ci na głowę kawał ściany. Tak było ostatnim razem kiedy wspólnie z rodziną wychodziliśmy bramą. Odłamał się wielki kawał ściany spadając nam pod nogi.

Może się w końcu miasto zainteresuje tym przypadkiem? Ten budynek grozi zawaleniem. To zagrożenie dla ludzi przechodzących chodnikiem i dla mieszkańców naszej kamienicy.

         

(K.N)

Internautka
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

fikfik

0 0

Czy to jest prywatna własność czy obiekt gminy ? 07:51, 19.10.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Andżej Andżej

0 0

Podobno gmina ma tam budować hotel w przyszłym roku. Inwestycja na lata :) 10:21, 19.10.2020


REKLAMA
0%