Zamknij
REKLAMA

Nie będzie mi tu pan L4 wymuszał!

23:44, 26.02.2020 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Szanowna Redakcjo, Szanowni Czytelnicy, chciałbym poruszyć temat Przychodni Zielonej a dokładnie poradni chirurgii stomatologicznej.
Pani dyrektor Miejsko Gminnej Przychodni dokłada ogromnych starań aby cały oddział przychodni stomatologicznej cieszyły się uznaniem. Lecz to co dziś przeszedłem u Pani lekarz chirurgii stomatologicznej pozostawia wiele do myślenia jaki sposób można traktować innego człowieka.
W poniedziałek zgodnie z umówioną wizytą podałem się zabiegowi usunięcia dolnej prawej szóstki, a po namowie Pani lekarz również ósemki. Cały zabieg trwał 45 minut a przed opuszczeniem gabinetu usłyszałem, że powinienem na ten silny ból zażywać Ibuprom, zastosować chłodny okład oraz o wystawieniu zwolnienia lekarskiego z pracy do wtorku i wizycie kontrolnej na środę.
Pomimo cierpień oraz ogólnego osłabienia (blady jakby odszedł z tego świata), uśmiechnąłem się w podziękowaniu za trud. Zastosowałem się do zaleceń lekarza.
Jest środa, mam opuchniętą prawą stronę twarzy oraz powiększone węzły chłonne, nie mogę nic zjeść (no to normalne), oraz zwroty głowy no i nie wspomnę o bólu jaki mi dokucza. O 8 rano stanąłem w kolejce do lekarza. Do gabinetu wszedłem o 10:50, lecz to nie to co chciałem opisać bo rozumiem sytuację służby zdrowia.
Zostałem poproszony o zajęcie miejsca na fotelu. Pani lekarz stwierdziła, że założy opatrunki oraz wpisze receptę na Ketonal 100mg, Clindamycin 600mg i do widzenia Panu. Na moje pytanie czy wystawi mi zwolnienie lekarskie na nieobecność w dniu dzisiejszym, usłyszałem że "nie ma potrzeby jedynie co to może wystawić zaświadczenie o wizycie" . A gdy zadałem drugi raz pytanie czy w moim stanie mogę wrócić do pracy, usłyszałem " żegnam Pana nie będzie mi tu Pan wymuszał L4, proszę wyjść"
Zawód który wykonuje wiąże się z dużą odpowiedzialnością, mam realny wpływ na bezpieczeństwo osób pracujących w pobliżu urządzenia które obsługuje.
Szczęście w tej całej historii jest to, że nadal mam pracę.
Nie rozumiem tego jak można tak potraktować pacjenta nie znając jego historii chorób, rodzaju wykonywanej pracy czy też sytuacji rodzinnej, materialnej.
Po zachowaniu tej Pani lekarz sądzę, że nie jestem pierwszy pacjentem którego w sposób szyderczy odprawia ...
Szanowna Redakcjo, Szanowni Czytelnicy zadaje pytanie na łamach waszego tygodnika, portalu informacyjnego, " Jak należy traktować pacjenta po zabiegu?"

TEŻ MOŻESZ DO NAS NAPISAĆ

Jeśli chcecie opisać jakąś sprawę, spostrzeżenia, przemyślenia... a może pochwalić fajną inicjatywę - napiszcie do nas.
Wasz List trafi do nowego działu: Listy do redakcji, a jeśli dana sprawa będzie wymagać naszej interwencji - zajmiemy się tym.
Listy można wysyłać mailem na adres: [email protected] lub za pomocą wiadomości na Facebooku - profil: Świecie24 - lokalny portal informacyjny albo skorzystać z ikony Alert! znajdującej się tuż obok Menu.
Prosimy o zaznaczenie czy list ma być podpisany imieniem i nazwiskiem, czy ma pozostać anonimowy (dane tylko do wiadomości redakcji).

(K.N)

Internauta

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (10)

ManiaMania

2 3

Ta pani chirurg to porażka ale ta jej pomóc taka grubsza to dopiero masakra. Zachowuje się jakby była Bogiem i do tego opryskliwa. Po znajomości przyjmuje swoich a reszta czeka. 06:52, 27.02.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JaJa

1 1

Grubsza pomoc? Aż strach się bać.....? 19:44, 28.02.2020


GośćGość

1 0

Jak ma na imię ta Pani Chirurg ?
08:56, 27.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ParkerParker

4 10

Po rwaniu odczuwałeś silny ból????? Zęby usuwane były bez znieczulenia??? Biedaczek!!! Pogoniła obiboka i dobrze zrobiła. 12:37, 27.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MirosławMirosław

3 0

Jestem leczony przez Panią doktor od bardzo wielu lat wraz z moja małżonką i dziećmi.Dzięki Niej polubiłem wizyty u Stomatologa-amen. 17:12, 27.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

3 5

Jakby tak kazdy chcial chorobowe po usunieciu zeba ,to Ci lekarze zamiast leczyc by siedzieli przed komputerem i tylko l4 wypisywali. 19:23, 27.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KamaKama

8 3

Po chirurgicznym usunięciu ósemki w przypadku występujących uciążliwych skutków należy się L4 .Praca wysiłkowa jest niewskazana, a jeśli jeszcze pracujesz przy jakieś maszynie to chyba nawet bhp po takim zabiegu nie pozwala podjąć stanowiska pracy. Na twoim miejscu złożyłabym oficjalną skargę na tą Panią Doktor. 21:21, 27.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AA

9 3

To chyba nie mieliscie goraczki i bolu po usunieciu osemek. Ja tydzien w na zwolnieniu w lozku spedzilam i nie wyobrazam sobie, zebym w tym stanie w pracy siedziala. Zreszta w mojej pracy kierownik kazalby wziac mi wolne.
Wg mnie pani stomatolog ma bardzo slabe podejscie do pacjentow 21:26, 27.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PacjentkaPacjentka

5 1

Szkoda ze nikt nigdy nie opisze zachowań pacjentow wobec pracowników służby zdrowia. Sama kilka dni temu byłam świadkiem jak jeden z pacjentow przyszedł do rejestracji że nie ma już leków na serce i na cukrzycę. Panie starając się pomóc pacjentowi poprosiły go o wypisanie na kartce jakie leki bierze. To co wtedy zrobił ten pan wobec rejestracji jest nie do pojęcia. Zaczął używać wulgaryzmów i wyzywać panią od różnych. To my pacjenci powinniśmy pilnować aby leków nie zabraklo a nie przychodzić na ostatnią chwilę i stawiać te panie pod ścianą bo ja tu wam umrę.... Jesteśmy dorośli więc bierzmy za siebie odpowiedzialność. Ja za każdym razem załatwiam leki w rejestracji i nigdy nie miałam problemu z tym aby napisać jakie leki biorę bo jest to mój obowiązek. Pozdrawiam panie z rejestracji i pielęgniarki które zawsze są gotowe do pomocy. A już wogole jak człowiek przyjdzie uśmiechnięty to wychodzi zadowolony. Nasze zachowanie i masz nastrój wpływa również na relacje z innymi ludźmi. 22:04, 27.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
REKLAMA