Zamknij
REKLAMA

sobota, 12.10, godz. 19:00

Klubokawiarnia Kultura (ul. Wojska Polskiego 139, Świecie)

Bilety: wstęp wolny

Nowy sezon koncertowy rozpocznie występ Tadeusza Seiberta w ramach Kameralnej Sceny Klubokawiarni Kultura. Istnieje możliwość  rezerwacji stolika pod numerem telefonu: 52 562 73 92.

W programie koncertu usłyszymy interpretacje znanych i lubianych utworów, m.in. Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego, a także kompozycje własne artysty okraszone osobistymi tekstami, z którymi niejedna osoba mogłaby się utożsamić. Akompaniować będzie Piotr Dąbrowski (instrumenty klawiszowe).

Tadeusz Seibert ukończył wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Aktor Teatru „Variete“ w Krakowie (musical „Legalna Blondynka” w reż. Janusza Józefowicza), współpracuje z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy. Odtwórca roli Eugeniusza Bodo w spektaklu muzycznym „Café Bodo”. Wokalista Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia, występuje także w projekcie muzycznym „Kochamy Polskie Piosenki”, realizowanym pod patronatem radiowej „Trójki”.

Po raz pierwszy wystąpił mając 5 lat, w programie telewizyjnym „Od przedszkola do Opola”, w którym później przez ponad 10 lat towarzyszył młodym wykonawcom w chórku. Na swojej artystycznej drodze współpracował z takimi artystami jak: Katarzyna Nosowska, Kayah, Grubson, Ania Dąbrowska, Katarzyna Groniec, Mieczysław Szcześniak, Maryla Rodowicz oraz wielu innych.

Laureat wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali oraz programów telewizyjnych tj.: „Szansa na sukces”, „Śpiewaj i walcz”, „Mam Talent”. Obecnie jest uczestnikiem X edycji programu „The Voice of Poland”.

Po wielu latach poszukiwań i doświadczeń decyduje się na pójście własną ścieżką muzyczną, a w konsekwencji nagraniu solowej płyty. Materiał zawiera jego autorskie teksty oraz muzykę, którą zaaranżował i wyprodukował wspólnie z pianistą Adamem Lemańczykiem, a prywatnie jego kuzynem oraz Przemysławem Pukiem. Od trzech lat prowadzi swoją Autorską Szkołę Wokalną „Seibart”.

www.facebook.com/TadeuszSeibertOffical


środa19 lutego

czwartek20 lutego

środa26 lutego

czwartek27 lutego

piątek28 lutego

niedziela1 marca

piątek6 marca

sobota7 marca

wtorek10 marca

czwartek12 marca

sobota21 marca

sobota4 kwietnia
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone