Zamknij

piątek, 08.11, godz. 19:00

Kameralna Scena Klubokawiarni Kultura, OKSiR w Świeciu

Bilety: wstęp wolny

Listopadowe spotkanie w ramach Kameralnej Sceny Klubokawiarni Kultura przybierze charakter zaduszek muzycznych. W wykonaniu Anny Hnatowicz usłyszymy polskie i zagraniczne utwory Wielkich Nieobecnych m.in. Kory, Ryszarda Riedla, Amy Winehouse, Michaela Jacksona.

Anna Hnatowicz muzykę czyni z pełnego serca. Od klasycznego jazzu i nieśmiertelnego rocka, poprzez akustyczne pełne emocji ballady które umiłowała sobie szczególnie. Na co dzień pisze oraz śpiewa wraz z Marcinem Cholewą (gitarzystą) oraz z zespołem, z którym nagrywa swoją solowa płytę!

Tajemnicza, o intrygującej urodzie. Uczestniczka Mam Talent, X FACTOR oraz laureatka wielu prestiżowych konkursów. Koncertowała z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Współpracuje z toruńską formacją Brajton, której przeboje można usłyszeć w popularnych rozgłośniach radiowych.

Akustyczne koncerty cieszą się dużą popularnością, granica między wykonawcą a publicznością szybko przestaje istnieć. Podczas tego typu koncertów odbiorcom łatwiej jest się skupić na przekazie artystycznym i emocjonalnym, a tym samym przyjąć zaproszenie do świata artysty. Tworzy się intymna relacja, która zostaje w sercach na dłużej.

Koordynatorem cyklu jest Adam Pawłowski ([email protected]). 

Wstęp wolny, możliwość rezerwacji stolików (tel. 52 562 73 92)

W grudniowej odsłonie Kameralnej Sceny Klubokawiarni wystąpi Julia Olędzka. Już 14 grudnia o godz. 19:00!