Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Pracownik utrzymania ruchu maszyn precyzyjnych (ślusarz-mechanik)

Data dodania: 2019-07-19 11:08:07ID: 2096

[email protected]

W związku z uruchomieniem nowych linii produkcyjnych w naszym zakładzie w Wielkim Konopacie (5 km od Świecie) poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik utrzymania ruchu maszyn precyzyjnych
(ślusarz-mechanik)

Zadania przed Tobą:
* Utrzymania ciągłości bezawaryjnej pracy parku maszynowego,
* Serwis i konserwacja maszyn,
* Współpraca z działem produkcji.

Oferujemy:
* Umowa o pracę,
* Pracę w stabilnej, bezpiecznej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
* Przyjazną atmosferę opartą na szacunku, otwartości i współpracy,
* Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Oczekujemy, że posiadasz:
* Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
* Znajomości budowy i konstrukcji maszyn,
* Umiejętności czytania rysunków technicznych,
* Samodzielności i inicjatywy przy realizacji powierzonych zadań.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!
Aplikuj, przesyłając swoje CV z listem motywacyjnym na adres mailowy: [email protected]
do dnia 31 lipca 2019r do godz. 12.00

W CV prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, DzU nr 133, poz. 883). Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.